Udało się! Odpalilem pierwszą w życiu kampanię CF na PolakPotrafi.pl

Starałem się, żeby było gustownie, w naszym ulubionym klimacie, który nadają rysunki Filipa.

rysun_kampania

https://polakpotrafi.pl/projekt/przez-atlantyk-pod-namiotem

Przez 44 dni od dziś, czyli do 22 lutego każdy z Was może dorzucić cegiełkę do kosztów naszej wyprawy – jak wiecie, jacht finansuję sam, z materiałową pomocą sponsorów, partnerów i dużym nakładem pracy, za to przy zachowaniu normalnych codziennych, zżerających wszystko co zarabiam kosztów życia, brakuje nam budżetu na koszty np. logistyki i te, które poniesiemy w trakcie trwania rejsu.

Finansowanie społeczne cechuje się tym, że liczne grono osób wspiera jakiś projekt stosunkowo niewielkimi, wybranymi przez siebie kwotami – decydując o jego sukcesie. Uzbieranie progu 100% oznacza, że dostanę te środki, jeśli nie uda się go przekroczyć – wszystko wraca do darczyńców, a ja… może zajmijmy się tą pierwszą wersją. Każdy wpłacający może wybrać sobie nagrodę (lub kilka), które opracowaliśmy dla Was, a są to fajne gadżety – szybki podgląd? Proszę bardzo:

armator blok brelok boczek breloczek bonus track modelarz koneser copy

 

Te i inne nagrody za wsparcie można wykupić tylko tutaj:  https://polakpotrafi.pl/projekt/przez-atlantyk-pod-namiotem i tylko w trakcie trwania kampanii.

Polecam tez film, nad którym się namęczyłem, ale wyszło minej więcej tak jak chciałem – to i tak 8my cud Świata, biorąc pod uwagę dość żenujące parametry mojego komputera:

https://

Share →
sklejki
Henri_Lloyd_150p
wawer
chaber_150p
teknos_oliva_vertical_150p
Niebieska_szkola_150p
AGA_logo_min
Edredon
logo_ost_bez
ForumExtremum
logo-kolosy
Organika Sarzyna logo
milim_150
salmo-logo-www
logo_ost_bez
Logo Jachting_150p
Wiatr_min
WaterCraft